Libor Zikmund

Věk:  ???

Přezdívka:  Liborko, Strejček

Oblíbený klub:  ???

Libor je v našem týmu věkem sice nejstarší, ale co do doby působení v klubu se řadí mezi úplné zabáčky...:-)))) Do Libže se v roce 2004 přistěhoval a jelikož je to velký "aktivista" ve všem podstatném, co se děje v obci, bylo jen otázkou času, kdy začne pracovat také pro fotbal. Nejdříve rozdával divákům radost jako aktivní hráč v již zaniklém legendárním "béčku", tam chvíli působil i v roli trenéra. Po zrušení tohoto týmu povýšil k nám do "áčka", kde zastává funkci vedoucího mančaftu a také je naším "praporčíkem" (pomezním rozhodčím) a kustodem týmu. Má toho tedy poměrně dosti na starost. Libor je velice obětavý a pracovitý člověk, veliký srdcař. Jak je ale na blízku něco alkoholického, nezná bratra...:-)))) Ačkoli je v naší fotbalové rodině poměrně krátce, již jsme toho s ním hooodně zažili, mnoho legrace. Asi nejvíce si ale rozumí se svojí "pupeční šňůrou", naším prezidentem Ášou Kočím. Jóóó ti společně už domů nanosili něco opic, viďte panáčci...:-))))))

Portrét

<< březen >>