Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky

 

 Sezóna 2021/2022

 

Muži - III. třída odd. B

 

Všechny výsledky celého aktuálně odehraného kola této soutěže naleznete zde!

 

Jaro 2022

25. kolo

Ostředek - Kamberk          - : -              Libež - Popovice                             - : - 

Bílkovice - Pravonín          - : -              Bl.Načeradec - Trh.Štěpánov    - : -

Chocerady - Tichonice      - : -              Miřetice B - Velíš                            - : -

Kondrac B - Zdislavice      - : -

 

24. kolo

Kamberk - Popovice                 1 : 7             Pravonín - Miřetice B    9 : 3

Zdislavice - Libež                      0 : 0            Ostředek - Bílkovice       3 : 3

Trh.Štěpánov - Kondrac B     3 : 0            Velíš - Chocerady             1 : 6

Tichonice - Bl.Načeradec       3 : 5

 

23. kolo

Bílkovice - Kamberk           7 : 0              Popovice - Zdislavice       1 : 3

Kondrac B - Tichonice     10 : 2              Bl.Načeradec - Velíš        6 : 2

Libež - Trh.Štěpánov          5 : 3              Miřetice B - Ostředek      5 : 6

Chocerady - Pravonín        3 : 3

 

22. kolo

Kamberk - Zdislavice            1 : 3             Ostředek - Chocerady   1 : 1

Trh.Štěpánov - Popovice     3 : 2             Bílkovice - Miřetice B   6 : 5

Tichonice - Libež                    1 : 2             Velíš - Kondrac B           2 : 2

Pravonín - Bl.Načeradec     1 : 5

 

21. kolo

Chocerady - Bílkovice           6 : 0           Popovice - Tichonice           5 : 0

Kondrac B - Pravonín           0 : 3 K       Bl.Načeradec - Ostředek    2 : 2

Libež - Velíš                               2 : 1           Miřetice B - Kamberk          6 : 3

Zdislavice - Trh.Štěpánov    2 : 1

 

20. kolo

Pravonín - Libež                     3 : 0            Tichonice - Zdislavice        1 : 1

Ostředek - Kondrac B           7 : 1            Velíš - Popovice                    4 : 1

Bílkovice - Bl.Načeradec     3 : 0 K       Miřetice B - Chocerady      1 : 3

Kamberk - Trh.Štěpánov    6 : 2

 

19. kolo

Chocerady - Kamberk         5 : 3             Trh.Štěpánov - Tichonice       4  : 3

Kondrac B - Bílkovice         2 : 5             Popovice - Pravonín                  0 : 4

Libež - Ostředek                    2 : 2             Bl.Načeradec - Miřetice B       3 : 3

Zdislavice - Velíš                   4 : 1

 

18. kolo

Pravonín - Zdislavice           3 : 1            Chocerady - Bl.Načeradec     8 : 1

Ostředek - Popovice             2 : 3             Velíš - Trh.Štěpánov                1 : 7

Bílkovice - Libež                    2 : 2             Miřetice B - Kondrac B           4 : 2

Kamberk - Tichonice           7 : 4

 

17. kolo

Kondrac B - Chocerady         1 : 7             Tichonice - Velíš                      5 : 4

Libež - Miřetice B                    0 : 0             Popovice - Bílkovice               3 : 5

Zdislavice - Ostředek             0 : 2             Bl.Načeradec - Kamberk      5 : 2

Trh.Štěpánov - Pravonín      1 : 4

 

16. kolo

Kamberk - Velíš                        2 : 2              Chocerady - Libež                     4 : 0

Tichonice - Pravonín               2 : 4             Kondrac B - Bl.Načeradec     2 : 1

Ostředek - Trh.Štěpánov       5 : 1              Miřetice B - Popovice              6 : 5

Bílkovice - Zdislavice              0 : 0

 

 

Podzim 2021

1. kolo

Tichonice - Bílkovice               0 : 3              Libež - Kondrac B             3 : 2

Trh.Štěpánov - Miřetice B     4 : 0              Pravonín - Kamberk        7 : 0

Zdislavice - Chocerady            2 : 2              Velíš - Ostředek                 3 : 4

Popovice - Bl.Načeradec        6 : 0

 

2. kolo

Kamberk - Kondrac B            1 : 1                Pravonín - Velíš                  4 : 2

Chocerady - Popovice            2 : 3               Bl.Načeradec - Libež         0 : 7

Bílkovice - Trh.Štěpánov      4 : 1               Miřetice B - Zdislavice      7 : 3

Ostředek - Tichonice              5 : 1

 

13. kolo

Libež - Kamberk                       18 : 0             Kondrac B - Popovice            0 : 3

Chocerady - Trh.Štěpánov      5 : 0             Bl.Načeradec - Zdislavice     1 : 1

Bílkovice - Velíš                          9 : 1              Miřetice B - Tichonice           3 : 5

Ostředek - Pravonín                  1 : 6

 

12. kolo

Tichonice - Chocerady                 2 : 8              Pravonín - Bílkovice      5 : 2

Trh.Štěpánov - Bl.Načeradec    6 : 1               Velíš - Miřetice B            5 : 1

Zdislavice - Kondrac B                3 : 4               Popovice - Libež              2 : 2

Kamberk - Ostředek                     2 : 6

 

11. kolo

Libež - Zdislavice                       5 : 2               Popovice - Kamberk             3 : 1

Bílkovice - Ostředek                 2 : 2               Bl.Načeradec - Tichonice    3 : 1

Chocerady - Velíš                       3 : 1              Miřetice B - Pravonín            4 : 6

Kondrac B - Trh.Štěpánov      0 : 5

 

10. kolo

Kamberk - Bílkovice                1 : 0              Trh.Štěpánov - Libež             3 : 0   K

Ostředek - Miřetice B              6 : 2              Zdislavice - Popovice             1 : 6

Pravonín - Chocerady             2 : 2              Velíš - Bl.Načeradec               2 : 3

Tichonice - Kondrac B            9 : 2

 

9. kolo

Zdislavice - Kamberk              4 : 2            Popovice - Trh.Štěpánov       5 : 0

Libež - Tichonice                       1 : 1            Bl.Načeradec - Pravonín        1 : 6

Chocerady - Ostředek              1 : 4            Miřetice B - Bílkovice             6 : 3

Kondrac B - Velíš                      4 : 2

 

8. kolo

Kamberk - Miřetice B             1 : 1               Tichonice - Popovice               2 : 1

Bílkovice - Chocerady            0 : 6               Trh.Štěpánov - Zdislavice    3 : 1

Ostředek - Bl.Načeradec       3 : 0               Velíš - Libež                               3 : 3

Pravonín - Kondrac B          10 : 0

 

7. kolo

Trh.Štěpánov - Kamberk     12 : 0              Kondrac B - Ostředek             1 : 9

Zdislavice - Tichonice             3 : 1              Popovice - Velíš                       10 : 1

Libež - Pravonín                       4 : 1              Bl.Načeradec - Bílkovice        0 : 6

Chocerady - Miřetice B          5 : 2

 

6. kolo

Bílkovice - Kondrac B            5 : 6              Kamberk - Chocerady             0 : 2

Ostředek - Libež                       2 : 2              Velíš - Zdislavice                       3 : 4

Pravonín - Popovice               4 : 2              Miřetice B - Bl.Načeradec      9 : 2

Tichonice - Trh.Štěpánov     3 : 3

 

5. kolo

Tichonice - Kamberk         4 : 0                 Kondrac B - Miřetice B           0 : 3

Trh.Štěpánov - Velíš          7 : 1                  Popovice - Ostředek                 8 : 3

Zdislavice - Pravonín         1 : 2                 Bl.Načeradec - Chocerady      1 : 4

Libež - Bílkovice                  2 : 3

 

4. kolo

Bílkovice - Popovice               1 : 3              Velíš - Tichonice                  4 : 5

Pravonín - Trh.Štěpánov      1 : 4              Chocerady - Kondrac B     1 : 4

Ostředek - Zdislavice             3 : 4              Miřetice B - Libež                3 : 1

Kamberk - Bl.Načeradec      6 : 2

 

3. kolo

Pravonín - Tichonice              9 : 0             Velíš - Kamberk               3 : 0

Trh.Štěpánov - Ostředek       7 : 3             Popovice - Miřetice B    6 : 2

Zdislavice - Bílkovice              1 : 6             Libež - Chocerady           3 : 3

Bl.Načeradec - Kondrac B    2 : 1

 

Výsledky sezóna 2020/2021

Výsledky sezóna 2019/2020

Výsledky sezóna 2018/2019

Výsledky sezóna 2017/2018

Výsledky sezóna 2016/2017

Výsledky sezóna 2015/2016

Výsledky sezóna 2014/2015

Výsledky sezóna 2013/2014 - "A" team

Výsledky sezóna 2013/2014 - "B" team

Výsledky sezóna 2012/2013