Martin Procházka

Značka kopaček:  Nike

Oblíbené číslo dresu:  1

Oblíbený klub:  SK Slavia Praha

Martin je odchovancem Ostředku, odkud asi před 10ti lety k nám přestoupil. Musel, neboť si v naší krásné malebné vesničce našel životní lásku a jelikož máme přísného pana starostu a chtěl-li jeho požehnání, musel podepsat přestupní lístek...:-)))) No a nakonec se sem i přestěhoval, takže zajisté nelitoval. Už v mladém věku dokazoval, že se jedná o veliký talent. V dorostu si dokonce zachytal krajský přebor v Teplýšovicích. Jedná se o velmi kvalitního brankáře, patří mezi nejlepší na okrese. V minulosti krátce působil v Trhovém Štěpánově, kdy při zranění jejich "jedničky" úspěšně zaskakoval za nemalou finanční částku v tomto klubu působícím v I.B třídě. Mezi jeho hlavní přednosti patří mimořádný, až nevídaný postřeh a také perfektní mrštnost. Slabší je jeho práce nohou s balonem, i když i na stará kolena dělá pokroky, chtělo by to ještě tak 10 - 15 let a nebude to mít chybu...:-)) Do historie libežského fotbalu se zapsal zlatým písmem jeho nezapomenutelný výrok, kdy při rozcvičce před zápasem prohlásil: "Co uvidim, to chytim..." (nutno dodat, že v sobě měl asi 2 promile zbytkového alkoholu z předzápasového soustředění na svatbě dcery našeho prezidenta Áši Kočího z předchozího dne a druhý den, tedy den tohoto zápasu, zvládl ještě asi 10 kousků jen tak pro chuť - pozn. webmastera). Jen pro upřesnění - zápas skončil naší prohrou 1:7, neboť podobné "soustředění" prodělalo víc hráčů a Martin toho skutečně asi moc neviděl...:-)))) Neskutečné na něm je to, kolik dokáže vypít alkoholu za jeden večer a přežije to!! No posuďte, já jednou zažil jak vypil 25 piv za jeden pouhý večer po skončení fotbalu a navíc při posledním vypitém pivasu dostal ještě od hostinského prémii za vypitou čtvrtku sudu decku fefrmincky...:-)))) A to určitě ještě nebylo jeho maximum, Martin určitě dokáže ještě víc...:-))))))