Arnošt Kočí

Značka kopaček:  Nike

Oblíbené číslo dresu:  8

Oblíbený klub:  ???

Áša je jasným příkladem, že fotbal se dá hrát v každém věku, v jeho případě snad až do smrti. Myslíte si, že aby člověk netrpělivě vyhlížející první důchod a sedící doma v bačkorách mohl sportovat, tak musí celý život příkladně dodržovat životosprávu??? Tak tohle vše vám Áša spolehlivě vyvrátí...:-)) No posuďte sami. Áša kouří minimálně krabičku denně, a co teprve takovej přítel alkohol??!! Zbytečné mluvit, to bych vám přál někdy zažít, to se musí vidět... Už něco vypil své oblíbené slivovičky, pivko mu taky chutná víc než dost, do pití ho tedy nikdo nutit nemusí...:-)) Jeho fyzička je ale i přes konzumaci těchto životabudičů a jeho pokročilejší věk stále výborná!! A to ještě skoro celej život hraje kromě fotbalu také i hokej. Áša je typickej pohodář, kterého nerozhodí nikdy, nikdo a nic. Pořád má ten svůj blaženej úsměv, je prostě neustále v klidu. Vždycky říká, že to nějak dopadne. Většinou, jak on říká "dává naší hře myšlenku" na postu středního záložníka nebo hraje na kraji středové formace. Nenapodobitelné jsou hlavně jeho šajtličky a nebo to, jak pořád skouší hrát na jesličky - sice mu to moc nevychází, ale jemu to vůbec nevadí, on to příště zkusí znova a znova. Zkrátka nepoučitelný!!! Taky je dobrý, že když na něj někdo zavolá, ať se vrátí, že nebrání svého protihráče, tak jen tím jeho ledovým klidem odpoví, že to nemá cenu se vracet, že jsou stejně ničemný a žádná šance z toho nakonec nebude... Moc si tedy s bráněním hlavu neláme. Neměl bych si toho k němu moc dovolovat, je to prezident našeho klubu, aby mi nestrhl prémie nebo mě nevyřadil z kádru...:-)))) Jeho největší ba přímo kritické nebezpečí pro nás hrozí, že když nehraje a přinese někdo do kabiny nějakou tu lahvinku, tak toho na nás po zápase moc nezbyde, zvlášť když je na blízku další podobnej "píč" a další živoucí legenda libežského fotbalu Tonda Mareš...:-)))) Na pohodě uvnitř týmu rovněž velmi přidává jeho neustálé hecování s Pepíkem Zemanem, který mu pořád připomíná jeho důchodcovskej věk, a tak hlášky typu "Ášo, kdy hraje Hrádek mistrák" nebo "Měl bys už hrát jenom za ten Hrádek a to ještě Hrádek béčko" a podobný keci vždycky spustí hromový smích nás všech...:-))