rozhodčí: Zdeněk Pessr

góly:  Vitalii Berebelia (70´)

ŽK:  Miloš Janák (80´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Marek Janák - Vitalii Berebelia, Miloš Janák, Jan Pavouček, Petr Vavro - Jan Burda, Patrik Rakaš

V oslabené sestavě jsme vyrazili do Načeradce na zápas se setupem ohroženým Blaníkem. Nezachytili jsme úvod zápasu, kdy jsme nejprve měli velkou příležitost skórovat hned v první minutě, ale místo toho jsme po 10ti minutách prohrávali 2:0. Tempo hry bylo z obou stran spíše línější, i v důsledku velkého verda. Domácí se soustředili na bránění dvougólového vedení, což se jim nakonec s vypětím všech sil podařili. Mohli rozhodnout, ale tradičně několik dobrých zákroků předvedl Jarda Gabriel. Naproti tomu jsme v samém závěru sahali po vyrovnání, ale domácí podržel také brankář a v rychlém sledu zabránil několika gólovým střelám.