1 : 2     ( 1 : 0 )

rozhodčí: Pavel Svoboda

góly:  2x Patrik Rakaš (47´ a 71´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Lukáš Kukla (40´ Martin Čičatka), Yaroslav Boichuk, Tomáš Langr (46´ Dominik Kukla) - Petr Vavro, Miloš Janák, Tomáš Šimon, Lukáš Bělohlávek - Vitalii Berebelia (85´ Robert Rakaš), Patrik Rakaš

Zápas na dobrém pažitu jsme rozehráli dobře. Byli jsme aktivnější a vytvářeli si šance, směrem do obrany pak pozorní. Problém přišel po necelé půlhodině, kdy se v souboji zranil kapitán Lukáš Kukla. Lukáš ukázal vůli bojovníka, snažil se zápas nevzdat, ale bolest byla proti. Bohužel byl zraněním limitovaný v souboji, kdy nedokázal dostoupit domácího útočníka, který hlavou zavěsil - 1:0. Dobré zákroky předvedl také brankář Jan Burda. Druhý poločas jsme začali ještě lépe než první, Patrik Rakaš povedenou střelou z rohu velkého vápna prostřelil domácího brankáře - 1:1. Stejné místo, tedy horní roh branky, si Patrik vybral při zahrávání přímého kopu v 71. minutě. Trefil perfektně a vedli jsme 2:1. Nutno přiznat, že do této doby jsme mohli dostat 3 góly po dobrých akcích domácích, kdy zakončovali z prostoru penalty. Byli ale velice nepřesní, za což jsme je poté potrestali. Vedení jsme si už pohlídali a po výborném týmovém výkonu vezeme 3 body ze hřiště nebezpečných Čechtic.