rozhodčí: Miroslav Kromka

góly:  Patrik Rakaš (20´ z penalty)

ŽK:  Yaroslav Boichuk (10´), Lukáš Kukla (30´), Patrik Rakaš (32´), Lukáš Bělohlávek (87´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Lukáš Bělohlávek, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Tomáš Langr - Vitalii Berebelia (46´ Jan Kozel), Miloš Janák, Lukáš Kukla, Petr Vavro - Filip Jeništa, Patrik Rakaš

Průběh zápasu byl první půlhodinu vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Na vedoucí gól domácích jsme dokázali odpovědět proměněnou penaltou Patrikem Rakašem. Rozhodnutí celého zápasu přišlo v rozmezí 10ti minut kolem přestávky, kdy kondračtí třemi brankami (dvě před odchodem do šaten a jedna hned v první minutě druhého poločasu) rozhodli o vývoji i výsledku tohoto střetnutí. Stav 4:1 bylo těžké zvrátit, naše hra byla křečovitá a v závěru jsme inkasovali ještě jeden gól a odvezli si potupného "bůra". Domácí k tomuto zápasu přistoupili s daleko větší odpovědností a chutí a zaslouženě nás takto deklasovali.