2 : 0     ( 0 : 0 )

rozhodčí: Slavomír Staško

ŽK:  Tomáš Šimon (26´), Marek Janák (47´), Yaroslav Boichuk (75´), Miloš Janák (86´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Lukáš Bělohlávek, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Martin Čičatka - Matěj Slunečko (46´ Petr Vavro), Miloš Janák, Lukáš Kukla (46´ Filip Jeništa), Marek Janák - Vitalii Berebelia, Patrik Rakaš

V derby byli domácí jednoznačným favoritem a tuto skutečnost potvrzovali od prvních minut. Měli herní převahu, ale za celý první poločas bez gólového efektu. Scházel jim větší klid ve finální fázi. Proti tomu ani my jsme nebyli pouhými nazdárky. Hrozili jsme především z brejků a předvedli i několik povedených akcí, ale nic z toho. Do druhého poločasu jsme ještě posílili o Filipa Jeništu a Petra Vavra, jinak hráčů základní sestavy, nyní kvůli drobným šrámům zasáhli do děje jako náhradníci. Zápas se lámal po hodině hry, když jsme do té doby měli několik slibných příležitostí, ale žádnou nedotáhli ke gólu. To domácí svojí další šanci již využili a vedli 1:0. Naše snaha o vyrovnání ztroskotala na dobré bílkovické obraně podpořené tradičně výborným gólmanem Tomášem Babkou. V samém závěru domácí zvýšili na 2:0 a rozhodli o zisku dalších tří bodů do tabulky. Odehráli jsme dobrý zápas, dle našich momentálních možností, domácí jsou ale kvalitně výše a zaslouženě vyhráli.