2023/18

sobota 1. dubna 2023, výkop 16.30 hodin

Libež - Miřetice B

rozhodčí: Daniel Smrčka

ŽK:  Yaroslav Boichuk (41´), Jan Burda (73´), Martin Čičatka (87´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Lukáš Bělohlávek - Petr Vavro, Miloš Janák, Lukáš Kukla, Jan Pavouček (65´ Martin Čičatka) - Jan Burda (75´ Matěj Helikar), Patrik Rakaš

Celý zápas nabídl vyrovnanou partii s šancemi na obou stranách. Hřiště bylo po týdenních deštích místy podmáčené, ale jinak terén umožňoval kombinační hru, o což se oba týmy pokoušeli. V úvodu byli nebezpečnější hosté, ale ke střeleckému ohrožení naší branky se nedostali. Postupem času jsme přebírali kontrolu nad hrou a tvořili si nebezpečné situace, ale nedokázali jsme proměnit ani velké šance ke skórování. Hosté spíše spoléhali na brejky, které měli velmi nebezpečné. Několikrát musel výborně zasáhnout Jarda Gabriel, strážce naší svatyně. Stejný průběh měl i druhý poločas. Bylo jasné, že tento zápas bude možná o jediném gólu. Ten bohužel vstřelili hosté deset minut před koncem. V závěru jsme se tlačili alespoň za vyrovnáním, ale tento zápas nám nebyla branka souzená.