2 : 2     ( 1 : 2 )

rozhodčí: Pavel Svoboda

góly:  Patrik Rakaš (11´), Jan Burda (42´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Lukáš Bělohlávek, Yaroslav Boichuk, Tomáš Langr (46´ Marek Janák) - Petr Vavro (80´ Dominik Kukla), Miloš Janák, Lukáš Kukla, Jan Pavouček (70´ Matěj Helikar) - Jan Burda, Patrik Rakaš

První jarní zápasy se odehrávají většinou na těžších terénech. Nejinak tomu bylo i v Postupicích. Začátek zápasu jsme nezachytili a v 5. minutě inkasovali gól. Domácí se z vedení neradovali dlouho, když Miloš Janák krásným pasem za domácí obranu vybídl Patrika Rakaše k samostatnému úniku na brankáře a ten se z těchto situací většinou nemýlí - 1:1. Při dalších šancích jsme postrádali klid a chladnou hlavu v zakončení. Nebezpečno bylo i na druhé straně, ale několik závarů odvrátila naše obrana včele s výborným Lukášem Bělohlávkem a své umění předvedl i Jarda Gabriel. Před odchodem do kabin skóroval i náš druhý hrot Jan Burda po přiťuknutí Patrika Rakaše - 1:2. Druhý poločas nabídl několik málo divákům stejný obraz jako v prvním. Spíše než-li pohledný fotbal byla k vidění bojovná nakopávaná se značným množstvím nepřesných přihrávek na obou stranách. Když už se nám ale kombinace zadařila, byly z toho gólové šance. Ty jsme však neproměnili a byli za to v závěru potrestáni. V nastavení přišel zbytečný faul, standartka do našeho pokutového území, kde se domácí útočník v závaru dokázal prosadit a vyrovnat na konečných 2:2.