rozhodčí: Jura Žydyk

góly:  2x Patrik Rakaš (66´ a 87´), Jan Burda (27´)

ŽK:  David Kněžík (15´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Matěj Helikar - Petr Vavro, Jan Pavouček, Lukáš Bělohlávek, Václav Kukla (46´ Jakub Müller) - Jan Burda, Patrik Rakaš

Zápasy v Ostředku jsou většinou plné gólů a nejinak tomu bylo i tentokráte. Domácí začali zostra, první čtvrthodinku nás zatlačili a několikrát nebezpečně prověřili Jardu Gabriela, který hned prvním fantastickým zákrokem potvrdil svojí kvalitu. Ve chvíli, kdy jsme se vymanili z tlaku a začali jsme být také nebezpeční, tak jsme v krátkém časovém rozmezí dvakrát inkasovali a rázem prohrávali 2:0. Prakticky ihned vzápětí snížil Honza Burda povedenou střelou. Vyrovnat mohl Petr Vavro, ale jeho pěknou střelu levačkou do šibenice vytáhl domácí gólman na roh. Zahrozili jsme ještě několika povedenými akcemi, ale nedokázali jsme být efektivní v koncovce. Proti tomu ostředečtí udeřili před přestávkou, když se prosadili po chybě v naší obraně. Druhý poločas poměrně nervózního zápasu přinesl několik sporných situací, kdy se obě strany dožadovali vyloučení soupeřova hráče. Také penaltovou situaci, když domácí obránce vyrazil úmyslně míč rukou, neměl rozhodčí odvahu odpískat... Na rozdíl jedné branky snížil Patrik Rakaš po sóle, kdy mu míč předložil ostředecký fotbalista. V poslední desetiminutovce jsme se tlačili za vyrovnáním, skórovali jsme ale do vlastní sítě Tomášem Šimonem. V samém závěru ještě Patrik Rakaš svou druhou brankou opět snížil na rozdíl jediného gólu, ale na vyrovnání nám již nezbyl čas ani síly.