5 : 1     ( 2 : 1 )

rozhodčí: Pavel Svoboda

góly:  3x Patrik Rakaš (4´, 61´ a 80´), Jan Burda (15´), Tomáš Šimon (84´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Tomáš Langr - Lukáš Zlámalík, Jan Pavouček (80´ Marek Janák), Filip Jeništa, Petr Vavro - Jan Burda, Patrik Rakaš

Oslabeného soupeře jsme od prvních minut zatlačili na jeho polovině hřiště a po čtvrthodině jsme vedli 2:0 po brankách Patrika Rakaše a Honzy Burdy. Dobrý nástup nám ale trochu uškodil, začali jsme hrát příliš "profesorsky" a kupili větší množství nevynucených chyb. Místo toho, abychom přidali další góly, tak jsme několikrát nabídli skórovat soupeři. Kondračtí snížili před přestávkou, když proměnili pokutový kop za ruku ve vápně - 2:1. Ve druhém poločase jsme ale nepřipustili zvrat ve skóre, když jsme přidali další tři góly a stanovili stav na konečných 5:1. Další šance jsme ještě nevyužili. Hattrickem se proti svému bývalému klubu blýskl Patrik Rakaš.