góly:  Patrik Rakaš (54´), Miloš Janák (60´), Jan Burda (66´)

ŽK:  Miloš Janák (58´), Filip Jeništa (83´)

ČK:  Miloš Janák (70´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Jan Pavouček, Tomáš Šimon, Tomáš Langr - Petr Vavro, Miloš Janák, Filip Jeništa (85´ Jan Kozel), Lukáš Bělohlávek - Jan Burda, Patrik Rakaš

První poločas nabídl z obou stran více nepřesností nežli fotbalové krásy. První velké šance měl Patrik Rakaš, ale po samostatném úniku brankáře neprostřelil a střela z trestného kopu těsně minula pravou tyč domácí svatyně. Rušno bylo ale především v našem pokutovém území, kde se několika perfektními zákroky blýskl Jarda Gabriel. Nutno podotknout, že domácí byli v prvním poločase jednoznačně lepším a nebezpečnějším týmem. Zdislavické barvy dosáhly zaslouženého vedení po tečované střele, na kterou byl i Jarda Gabriel krátký - 1:0. Srovnat skóre mohl nejprve Filip Jeništa pěknou střelou, kterou domácí brankář vyrazit ze šibenice, a poté Honza Burda, který po samostatném úniku také brankáře neprostřelil. Na začátku druhého poločasu mohlo být ještě hůř, ale domácí během pár minut zahodili několik tutovek zvýšit své vedení. A tak udeřilo na druhé straně. V rozmezí 12ti minut jsme třemi góly skóre otočili brankami Patrika Rakaše, Miloše Janáka a Honzy Burdy. Především jsme ale ve druhém poločase zlepšili herní projev a domácí jsme nepouštěli do žádných velkých šancí, naopak my jsme byli nebezpečnějším a fotbalovějším týmem a vezeme 3 body za vydřené vítězství.