Libež - Bílkovice

0 : 4     ( 0 : 2 )

rozhodčí: Karel Černý

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Jan Pavouček, Lukáš Bělohlávek, Tomáš Langr - Lukáš Pilc (55´ Arnošt Kočí), Miloš Janák (70´ Milan Mareš), Dominik Kukla, Lukáš Zlámalík - Jan Burda, Patrik Rakaš

Derby zápas nás nezastihl v dobrém rozpoložení, neboť nám z nejrůznějších důvodů chybělo 5 hráčů základní sestavy. S velkými obtížemi jsme složili základní jedenáctku. Kvalita byla tentokráte jednoznačně na straně Bílkovic, které se od první minuty usídlili na naší polovině hřiště a bušili na dveře naší branky, kterou prozatím zamkl Jarda Gabriel a tradičně předváděl fantastické zákroky. Bílkovičtí fotbalisté si své vstřelené góly rozdělili přesně do obou poločasů a zaslouženě zvítězili 0:4. My jsme za celý zápas nevystřelili na hostující branku. Pozitivem byla výpomoc libežských legend Arnošta Kočího a Milana Mareše, kteří tým doplnili, aby jsme dohráli se ctí v 11ti lidech.