4 : 0     ( 4 : 0 )

rozhodčí: Pavel Svoboda

góly:  Miloš Janák (3´ a 7´), Patrik Rakaš (5´ a 21´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík (75´ Jan Kozel), Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Tomáš Langr - Petr Vavro, Miloš Janák, Jan Pavouček (65´ Lukáš Zlámalík), Lukáš Bělohlávek - Filip Jeništa (70´ Václav Kukla), Patrik Rakaš

Úvod domácího zápasu s Postupicemi přinesl desetiminutovku snů. Hosty jsme zmáčkli na jejich polovině hřiště, výborně kombinovali a stříleli pěkné branky. V 7.minutě svítilo na světelné tabuli skóre 3:0 a to jsme ještě nastřelili tyčku a břevno. Dvěmi brankami okořenil svůj dobrý výkon Miloš Janák a pozadu nezůstával ani Patrik Rakaš. Na svůj první gól při obnovené premiéře v našem dresu čekal pouze 5 minut, na druhý do minuty jednadvacáté. Poločasové skóre 4:0 bylo pro hosty ještě přívětivé. Druhý poločas trochu ovlivnila velká dešťová přeháňka, více však naše slabší fyzická kondice či snad uspokojení z dobrého průběhu. A tak se prakticky nic důležitého neodehrálo, vyjma několika závarů na obou stranách.