góly:  Filip Jeništa (17´)

ŽK:  Miloš Janák (20´), Lukáš Kukla (45´)

ČK:  Lukáš Kukla (70´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Petr Vavro, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Lukáš Pilc - Jakub Müller, Miloš Janák, Lukáš Kukla, Václav Kukla - Filip Jeništa, Arnošt Kočí

K prvnímu mistrovskému zápasu jsme vyrazili ve velmi improvizované sestavě. Chyběli někteří opozdilí dovolenkáři a tak musel pomoct prezident klubu Arnošt Kočí, který nastoupil ve svých 62 letech a neustále přepisuje historické milníky :-) I přes oslabení jsme odehráli dobrý zápas. Do vedení naše barvy poslal povedenou střelou Filip Jeništa a poločas jsme udrželi nadějnou remízu 1:1. Ve druhém poločase jsme inkasovali gól, několik šancí ještě pochytal Jarda Gabriel. Zle bylo 20 minut před koncem, když červenou kartu inkasoval Lukáš Kukla. V deseti jsme již neměli síly na zvrat skóre a v závěru jsme inkasovali ještě jeden gól.