rozhodčí: Milan Rezek

góly:  Lukáš Kukla (77´ z penalty)

ŽK:  Miloš Janák (37´), Lukáš Bělohlávek (70´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Marek Janák, Jan Pavouček, Yaroslav Boichuk, Matěj Helikar - Lukáš Bělohlávek, Miloš Janák, Lukáš Kukla, Petr Vavro - Tomáš Šimon, Jan Burda

Zápas s Popovicemi se nám nepodařil herně ani výsledkově. Nepodařilo se nám tak navázat na předchozí bodovou šňůru a dobré výkony. Od samého začátku utkání jsme tahali za kratší konec provazu a poločasové skóre na světelné tabuli bylo 0:2. Za celý první poločas jsme prakticky nevystřelili na hostující branku. Po změně rozestavení jsme ve druhém poločase herní projev mírně mírně vylepšili, dostávali se do zakončení a přinutili popovického brankáře k několika dobrým zákrokům. Prosadili jsme se až v 77.minutě, kdy nařízenou penaltu chladnokrevně proměnil Lukáš Kukla střelou do šibenice. Vyrovnat se nám již nepodařilo, naopak jsme v samém závěru inkasovali ještě dva góly.