5 : 3     ( 3 : 3 )

rozhodčí: Slavomír Staško

góly:  3x Filip Jeništa (23´, 32´ a 44´), 2x Miloš Janák (60´ a 74´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík (70´ Marek Janák), Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Jan Pavouček - Jan Kozel (46´ Jan Burda), Lukáš Bělohlávek (75´ Jakub Müller), Lukáš Kukla, Petr Vavro - Miloš Janák, Filip Jeništa

Zápas plný zvratů a gólů, to byl souboj s Trhovým Štěpánovem. Utkání se tentokráte odehrálo v klidnější atmosféře, než-li tomu  bývalo dříve. Začátek nám totálně nevyšel, nebyli jsme schopni si vyměnit několik přihrávek, o nějaké akci nemluvě. Hosté mohli po opakovaných dírách v naší obranné činnosti celého týmu vstřelit několik gólů, ale zakončení byli velmi nepřesní. Pomohla až razantní změna rozestavení, kdy po zásahu trenérů Miloslava Kněžíka a Arnošta Kočího nezůstal, obrazně řečeno, kámen na kameni. Když jsme se však začali zvedat, dostali jsme první gól a prohrávali 0:1. Filip Jeništa ale v rozmezí deseti minut krásnými střelami poprvé otočil skóre na 2:1. Štěpánovští ale před přestávkou v rozmezí 3 minut vsítili dvě branky a vedli 2:3. Chvíli na to Filip Jeništa srorvnal na poločasových 3:3. Druhý poločas již tak divoký nebyl. Naše obrana se již lépe zformovala a bylo otázkou, kdo dokáže tento divoký duel zlomit na svojí stranu. Po hodině hry po centru Filipa Jeništy poslal naše barvy do vedení hlavou Miloš Janák. Na konečných 5:3 zvýšil opět Miloš hlavou a opět po dobrém centru "muže zápasu" Filipa Jeništy. Závěr se dohrával se šancemi na obou stranách, ale skóre se již neměnilo.