rozhodčí: Michal Babický

góly:  Jan Burda (70´ a 79´)

ŽK:  Lukáš Bělohlávek (75´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Jan Pavouček - Jakub Müller (60´ Jan Kozel), Lukáš Bělohlávek, Lukáš Kukla, Petr Vavro - David Vaingát (46´ Jan Burda), Filip Jeništa (80´ Marek Janák)

Souboj o první jarní výhru nám přinesl do cesty relativně nejsnažšího soupeře - poslední tým tabulky Velíš. Zápas ale snadný vůbec nebyl. Houževnatý soupeř byl zdatným protivníkem. I když jsme měli herní převahu a šance ke vstřelení gólu, také Velíš dokázala zahrozit. První poločas skončil bez gólů, ale ve druhém bylo poměrně živo. Velíšští hrozili především ze standartních situací a jednu takovou dokázali proměnit a vstřelili vedoucí gól - 0:1. Jako výborný žolík se ukázal návrat Honzy Burdy po delším zranění, když dvěma brankami v rozmezí 10ti minut otočil skóre v náš prospěch a poprvé v jarní části jsme poznali radost z vítězství.