rozhodčí: Miroslav Kromka

góly:  Filip Jeništa (11´), Miloš Janák (38´)

ŽK:  Yaroslav Boichuk (46´), Jan Pavouček (58´), Miloš Janák (80´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík (70´ Jakub Müller), Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Jan Pavouček - Marek Janák, Miloš Janák, Lukáš Kukla, Petr Vavro - Lukáš Bělohlávek, Filip Jeništa

Zápas s Ostředkem nabídl divákům zajímavou podívanou. Oba týmy se snažily tvořit, což se jim dařilo a tak bylo k vidění několik zajímavých momentů a pohledných akcí. Do vedení jsme šli po deseti minutách, když se prosadil Filip Jeništa. Další šance jsme nevyužili. Na druhé straně bylo také velmi rušno a Jarda Gabriel musel několikrát ukázat svůj um. Krátký byl až na brejk hostů, kdy byl překonán střelou z hranice penalty - 1:1. Chvíli na to jsme si však vzali vedení zpět. Přímý kop výborně trefil Miloš Janák a chytře obstřelil zeď. Druhý poločas začal náporem hostů, ale dokázali jsme odolat. Snažili jsme se přidat třetí gól a tím definitivně zlomit odpor ostředeckých, ale nebylo nám přáno. Zaslouženou remízu vystřelil Ostředku Petr Florián svou druhou brankou v zápase a stanovil konečné skóre shodné s podzimním utkáním - 2:2.