2022/16

Chocerady - Libež

rozhodčí: Marek Fillip

ŽK:  Matěj Helikar (32´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík (46´ Filip Jeništa), Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk, Martin Čičatka - Marek Janák, Petr Vavro, Lukáš Kukla, Matěj Helikar (70´ Lukáš Zlámalík) - Jakub Müller, Lukáš Bělohlávek

Po takřka nulové zimní přípravě (dva tréninky, tři zápasy v omezeném počtu hráčů) jsme vstoupili do jarní části sezóny nejhůř, jak jsme mohli. Očekávání nebyla, vzhledem k absencím v sestavě, veliká, ale na hřišti byla skutečnost ještě horší. Kdyby byli domácí útočící hráči v zakončení přesní, mohli jsme po deseti minutách prohrávat o tři branky. Tyto tutovky jsme přežili a snažili se také zaútočit, ale žádný náznak šance jsme nedotáhli ani ke střele na domácí svatyni. Choceradští byli herně lepší a tvořili si další šance, prosadili se však až po standartní situaci a to hned dvakrát v rozmezí několika málo minut. To je uklidnilo, navíc naše bezzubost jim hrála do karet. Druhý poločas byl přesnou kopií prvního, pouze s tím rozdílem, že jsme si vytvořili dva dobré střelecké pokusy. Kubu Müllera a Lukáše Bělohlávka však domácí brankář výborně vychytal. Choceradští přidali další dva góly, opět po standartních situacích, kdy jsme stejně jako v prvním poločase totálně propadli. Od většího brankového přídělu nás ochránil Jarda Gabriel, který jako jeden z mála borců v libežském dresu snesl přísnější hodnocení, chytil minimálně pět tutových gólů. Do dalších zápasů se máme zkrátka možnost zlepšovat téměř ve všech směrech, tak doufejme, že se sezóna bude vyvíjet úplně jiným směrem a budeme se prezentovat podstatně lepšími výkony než v Choceradech.