2022/11

sobota 15. října 2022, výkop 15.30 hodin

Trhový Štěpánov - Libež

rozhodčí: Pavel Svoboda

góly:  Patrik Rakaš (44´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík (55´ Jan Kozel), Tomáš Šimon, Jan Pavouček (60´ Dominik Kukla), Matěj Helikar (46´ Marek Janák) - Petr Vavro, Miloš Janák, Filip Jeništa, Lukáš Bělohlávek - Jan Burda, Patrik Rakaš

Ve Štěpánově se nám dlouhodobě nedaří a dnešek to jen potvrdil. Zápas byl herně vyrovnaný, ale rozhodlo zakončení, větší dravost a přesnost. Dobré střelecké příležitosti si vytvořili oba týmy, ale zatím vynikali brankáři. Skóre střelecky načali domácí, když po našich dvou chybách šli do dvougólového vedení. Před odchodem do kabin snížil Patrik Rakaš po milimetrové přihrávce od Miloše Janáka. Druhý poločas byl ve znamení naší snahy o srovnání skóre, ale snaha to byla chvílemi křečovitá, scházela přesnost a moment překvapení. Štěpánovští naopak povedenou střelou z hranice vápna zvýšili na 3:1 a tím zápas prakticky rozhodli.