4 : 1     ( 1 : 0 )

rozhodčí: Pavel Svoboda

góly:  2x Jan Burda (35´ a 71´), Filip Jeništa (56´), Miloš Janák (88´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Miloš Janák, Yaroslav Boichuk, Jan Pavouček - Petr Vavro, Lukáš Kukla, Lukáš Bělohlávek, Pavel Krása (46´ Tomáš Šimon) - Filip Jeništa, Jan Burda (80´ Martin Čičatka)

Po odehraných 4 kolech jsme stále čekali na vítězství, na což nebyli naši fanoušci zvyklí. V cestě za první výhrou byl silný Pravonín. Soupeř svojí sílu ukazoval hned od první minuty, kdy nás přehrával a po půlhodině jsme mohli prohrávat minimálně o tři góly. Že tomu tak nebylo vděčíme výbornému Jardovi Gabrielovi v naší brance a nemohoucnosti hostujících ofenzivních hráčů. Ve fotbale poměrně často platí neúprosné pravidlo nedáš = dostaneš. Honza Burda dostal ideální pas mezi stopery a tváří v tvář gólmanovi s přehledem zavěsil - 1:0. Tato situace nápor hostů přibrzdila a do poločasu se odehrála vyrovnaná partie. Předpokládaný nápor hostů ve druhém poločase rázně utnul hezkou střelou Filip Jeništa a zvýšil na 2:0. Od té chvíle byla herní převaha Pravonína ta tam a až do konce zápasu jsme byli lepším týmem my, za což jsme byli odměněni dalšími brankami v hostující síti. Druhým gólem se prezentoval hrající brankář Honza Burda a korunoval tím podařený výkon svůj i celého týmu. Hosté snížili z penalty, ale v závěru odpověděl ještě Miloš Janák a stanovil výsledek na konečných 4:1 znamenající zisk prvních tří bodů do tabulky.