2 : 2     ( 1 : 0 )

rozhodčí: Josef Hocek

góly:  Miloš Janák (50´), Filip Jeništa (90´)

sestava:  Michal Kupsa - Matěj Helikar, Miloš Janák, Yaroslav Boichuk, Jan Pavouček - Pavel Krása, Lukáš Kukla, Jaroslav Gabriel, Petr Vavro - Filip Jeništa, Mykola Brynziuk

Zápas dvou zatím nejhorších týmů (dle tabulky - poslední s předposledním) mnoho fotbalové krásy nenabídl. Domácí Ostředek byl lepší v prvním poločase, kdy po zásluze vedl 1:0. My jsme opět sestavu horkotěžko "lepili", k dispozici bylo jen 11 hráčů a někteří zápas odehráli se sebezapřením přes zranění. Po změně rozestavení ve druhém poločasu jsme byli lepší celkem my a vytvářeli si šance. Když Miloš Janák srovnal skóre, chvíli to vypadalo, že bychom mohli zápas otočit a připsat si první výhru. Ale opět jsme narazili na zásadní problémy letošní sezóny - neproměňování šancí a naopak inkasované velmi laciné góly. A tak místo vedení a obrat v zápase jsme zbytečně inkasovali a opět doháněli manko. V samém závěru vyrovnal Filip Jeništa a duel skončil zaslouženou remízou 2:2.