2 : 3     ( 0 : 3 )

rozhodčí: Daniel Tereba

góly:  Mykola Brynziuk (60´ z penalty), David Kněžík (82´)

sestava:  Michal Kupsa - David Kněžík, Miloš Janák, Yaroslav Boichuk, Petr Vavro - Marek Janák, Lukáš Kukla, Mykola Brynziuk, Lukáš Bělohlávek - Filip Jeništa, Tomáš Šimon

Los třetího kola nám přisoudil tradiční derby s Bílkovicemi. Před pěknou diváckou kulisou jsme začali aktivněji než soupeř a i ve velmi improvizované sestavě se snažili "urvat" první výhru v soutěži. Naše snaha však končila na dobře organizované obraně hostů podpořené jistými zákroky brankáře. Naše Achillova pata letošní sezóny jsou obdržené góly, respektive jakým způsobem je inkasujeme. Nejinak tomu bylo i v tomto duelu. Ačkoliv jsme měli mírnou herní převahu, po 25ti minutách na tabuli svítilo hrozivé skóre 0:3. Smutné bylo především to, že jsme všechny góly hostům sami připravili hrubými chybami. Po tomto šoku se poločas dohrál převážně ve středním pásmu. Do druhého poločasu trenér přeskupil některé posty a kýžený výsledek se dostavil. Během 10ti minut jsme si vytvořili tři brankové příležitosti, ale byli jsme nepřesní v zakončení. Gól vstřelil až po hodině hry Mykola Brynziuk z penalty nařízené po faulu na sebe. Tlačili jsme se dále do šancí, ale další gól ne a ne přijít. Zatlačení hosté podnikali pouze protiútoky, více se bránili než-li útočili. Druhou branku vstřelil "sváteční" střelec David Kněžík po rohovém kopu a hlavičce Miloše Janáka. Zbývajících 10 minut jsme se snažili skóre vyrovnat, ale zkušeně hrající hosté si závěr pohlídali a odvážejí si domů z našeho hřiště všechny body.