rozhodčí: Ondřej Štika

góly:  2x Lukáš Bucala (60´ a 81´), Filip Jeništa (36´)

ČK:  Lukáš Bucala (90´)

sestava:  Jan Burda - Marek Janák, Miloš Janák, Yaroslav Boichuk, Jan Pavouček (46´ Lukáš Bucala) - Jaroslav Gabriel, Lukáš Kukla, Lukáš Bělohlávek, Petr Vavro - Filip Jeništa (75´ Tomáš Šimon), Mykola Brynziuk

Tento zápas byl soubojem prvního s druhým týmem tabulky v nedokončené loňské sezóně. Do zápasu v těžkých podmínkách (teploty nad 30°C)  vstoupili lépe hosté a po dvou standartních situacích vedli 0:2 po 20ti minutách. Ze hry choceradští nebezpeční tolik nebyli, ale standartní situace měli velmi nebezpečné. Námi prezentovaný výkon v prvním poločase byl zoufalý, kostrbatý, pln nepřesných přihrávek a zbytečných ztrát míče. Hosté byli všude o pověstný krok dříve a to nemuseli vyvinout přílišné úsilí. Když už se nám podařilo snížit gólem Filipa Jeništy, tak jsme prakticky vzápětí opět po nedůrazu znovu inkasovali a do kabin šli s vědomím ztráty dvou gólů. Do druhého poločasu ale nastoupil úplně jiný tým. Dravější, důraznější a fotbalovější. Hostující obraně jsme neustále zatápěli a nedali jim prostor pro odpočinek, kontaktní branka visela ve vzduchu. Po hodině hry snížil Lukáš Bucala, na vyrovnání skóre, potažmo zápasový obrat bylo stále dost času. Další závary v pokutovém území hostů se nám nedařilo nezakončit přesně = gólem. Až 10.minut před koncem vyrovnal Lukáš Bucala. Snažili jsme se vstřelit další, vítězný gól, ale na to již v nervózním závěru nezbyl čas. Tak zápas dvou rozdílných poločasů skončil zaslouženou dělbou bodů.