rozhodčí: Petr Špička - Pavel Drnec

góly:  Mykola Brynziuk (46´), Lukáš Bělohlávek (66´)

ŽK:  Lukáš Kukla (29´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Marek Janák, Jan Pavouček, Yaroslav Boichuk, Petr Vavro - Lukáš Bělohlávek, Filip Jeništa, Lukáš Kukla (65´ Jan Burda), Matěj Helikar - Mykola Brynziuk, Jakub Müller (85´ Martin Čičatka)

Na půdě aspiranta postupu, týmu Popovic, jsme odehráli vyrovnanou partii. Po prvním poločase odcházeli do kabin šťastnější domácí, když proměnili jednu svojí šanci a vedli 1:0. Druhý poločas byl na šance a hlavně o góly bohatší. Ihned po návratu z kabin srovnal skóre Mykola Brynziuk a potvrdil svůj střelecký apetit z posledního zápasu. Ještě veseleji nám bylo v 66. minutě, když svým prvním gólem v libežském dresu otočil skóre v náš prospěch a vedli jsme 1:2. Bohužel pouze minutu, neboť domácí rychle reagovali a vyrovnali na 2:2, což se posléze ukázalo jako konečný výsledek. V samém závěru mohl převážit misku vah na naší stranu Filip Jeništa, ale jeho nebezpečné střely byly zblokovány. Nutno podotknout, že nás několikrát výrazně podržel brankář Jarda Gabriel a lapil několik velkých šancí. Zápas v Popovicích lze hodnotit jako jeden z našich nejlepších vystoupeních v této sezóně.