5 : 2     ( 2 : 1 )

rozhodčí: Petr Konvička

góly:  4x Mykola Brynziuk (5´, 23´, 53´ a 71´), Tomáš Šimon (85´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Tomáš Šimon, Yaroslav Boichuk (75´ Jakub Müller), Jan Pavouček - Lukáš Bělohlávek (85´ Marek Janák), Miloš Janák, Lukáš Kukla, Petr Vavro - Mykola Brynziuk, Filip Jeništa

Po bodových ztrátách z posledních zápasů (do Trhového Štěpánova jsme pro malý počet hráčů neodjeli) byl duel se Zdislavicemi velmi důležitý. Do soupeře jsme se zakousli hned od úvodního hvizdu a už v první minutě mohl po přihrávce Lukáše Bělohlávka skórovat Mykola Brynziuk, před poloprázdnou brankou trestuhodně selhal. Tuto situaci ale Kolja napravil v 5. minutě a vstřeleným gólem nás poslal do vedení 1:0. Začal tím své galapředstavení, které korunoval čtyřmi góly ve zdislavické síti. Hosté před poločasovou přestávkou snížili na 2:1, ale Kolja ve druhém poločase přidal další dva góly a v závěru pečetil skóre Tomáš Šimon a radoval se z prvního vstřeleného gólu v libežském dresu. Po neúspěších z předchozích kol bylo vítězství v tomto duelu důležité a ukázalo se, že pokud jsme schopni se sejít v dostatečném počtu hráčů, jsme schopni hrát dobrý fotbal, což je třeba potvrdit v dalších zápasech.