rozhodčí: Petr Husák

góly:  Jan Burda (7´), Filip Jeništa (21´), Lukáš Kukla (82´)

ŽK:  Lukáš Kukla (9´), Jan Burda (84´), Miloš Janák (89´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Marek Janák, Jan Pavouček, Tomáš Šimon, Martin Čičatka - Jakub Müller, Miloš Janák, Lukáš Kukla, Petr Vavro - Jan Burda, Filip Jeništa

Zápasy s Kondrací jsou vždy zajímavé a plné emocí. Nejinak tomu bylo i tentokráte. Na vedoucí branku Honzy Burdy reagovali hosté v téže minutě a z penalty srovnali krok. Vedení vrátil našim barvám Filip Jeništa, ale hosté před přestávkou opět vyrovnali. Druhý poločas nabídl mnoho soubojů a vypjatých situací. Když už se nervózní duel chýlil do svého finiše, skóroval Lukáš Kukla. Na tento políček již kondračtí reagovat nedokázali a zvítězili jsme tedy 3:2.