4 : 1     ( 2 : 1 )

rozhodčí: Petr Konvička

góly:  2x Miloš Janák (41´ a 81´), Ondřej Novák (46´), Lukáš Kukla (44´ z pen.)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Marek Janák, Jan Pavouček, Yaroslav Boichuk, Filip Šmíd - Lukáš Bucala, Lukáš Kukla (60´ Mykhailo Boichuk), Miloš Janák, Petr Vavro (80´ Jakub Müller) - Filip Jeništa, Ondřej Novák

Pravidlo, že nám začátky zápasů nevycházejí podle plánu, potvrdil i tento zápas. Líná hra plná nepřesností, nedůrazu, málo bojovnosti a velký prostor ochotně ponechaný protihráčům, to nemohlo mít jiný následek než-li gól v naší síti. Půlhodinku nám trvalo, než jsme se probrali a začali makat. Najednou nás bylo plné hřiště, najednou to šlo. Zvýšili jsme pohyb, zlepšili kombinaci a výsledkem byli pohledné akce, kterým však zatím chyběl finiš - gól. Hostujícího brankáře prostřelil až Miloš Janák ve 41. minutě a do kabin na přestávku jsme šli dokonce již ve vedení, neboť faul na Lukáš Bucalu potrestal proměněnou penaltou Lukáš Kukla - 2:1. Hned po návratu na hřiště přidal třetí gól Ondra Novák a tato branka nám dodala potřebný klid. Hosté nebyli odevzdaní a měli snahu o nebezpečné protiútoky, ale zdramatizovat zápas se jim již nepodařilo. V závěru zápasu zvýšil na konečných 4:1 svou druhou brankou Miloš Janák.