góly:  Ondřej Novák (16´), Michal Kupsa z pen. (22´), Petr Vavro (30´)

ŽK:  Miloš Janák (39´)

ČK: Michal Kupsa (50´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Marek Janák, Michal Kupsa, Yaroslav Boichuk, Matěj Helikar (70´ Jakub Müller) - Lukáš Bucala (85´ Lukáš Kukla), Miloš Janák, Mykhailo Boichuk, Petr Vavro - Filip Jeništa, Ondřej Novák

Do zápasu jsme vstoupili velmi pasivně, ačkoli jsme si v kabině říkali přesný opak. Domácí toho ale nevyužili a tím dali prostor nám se rozkoukat. Šance Lukáše Bucaly po nádherném míči za obranu od Michala Kupsy ještě zůstala nevyužita, ale Ondra Novák nedlouho poté ukázal, že letos obul střelky - 0:1. 5 minut nato faulovali domácí v pokutovém území Lukáše Bucalu a Michal Kupsa penaltu zkušeně proměnil - 0:2. Tento dosavadní průběh nám měl dodat klid na další vývoj zápasu. Čeho domácí nevyužili na začátku zápasu, využili dokonale nyní. Naši slabší chvilku potrestali v rozmezí 3 minut dvěmi góly - 2:2. Naštěstí hned po rozehrávce po druhém inkasovaném gólu přišel rychlý brejk a gól Petra Vavra, čímž vrátil vedení na naší stranu - 2:3. S tímto skórem jsme vstupovali do druhého poločasu a také s tím, že si nebudeme komplikovat situaci. Velká komplikace přišla hned v 50. minutě, když byl přísným okem sudího vyloučen Michal Kupsa. Tento moment nás semkl, výborná byla hra směrem do defenzivy celého týmu a podnikali jsme nebezpečné protiútoky do otevřené obrany domácích. Žádný jsme ale nedotáhli ke gólovému efektu a tak jsme živili naději načeradských na vyrovnání do poslední minuty. Naděje byla ale marná, nepustili jsme je do žádné nebezpečné situace, vyjma standartních situací. Zaslouženě vezeme další 3 body do tabulky.