sobota 5. září 2020, výkop 17.00 hodin

Libež - Trh.Štěpánov

5 : 3     ( 3 : 2 )

rozhodčí: Karel Černý

góly:  2x Filip Jeništa (17´ a 30´), Ondřej Novák (16´), Lukáš Kukla (48´ z pen.), Lukáš Bucala (52´)

ŽK: Ondřej Novák (56´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Marek Janák (55´ Matěj Helikar), Michal Kupsa, Yaroslav Boichuk (85´ Jakub Müller), Jan Pavouček - Lukáš Bucala, Lukáš Kukla, Miloš Janák, Petr Vavro - Filip Jeništa, Ondřej Novák (70´ Zbyněk Lukáš)

Začátek zápasu nemohl být lepší, neboť jsme do čtvrthodině vedli po gólech útočného dua Ondra Novák - Filip Jeništa vedli 2:0. Herně to ale žádná velká sláva nebyla, bylo znát, že životospráva před zápasem nebyla zrovna ukázková... Našeho nedůrazu v obraně využili hosté po půlhodině a snížili - 2:1. Filip Jeništa 2 minuty poté ale opět zvýšil na rozdíl dvou branek - 3:1. Hosté nechtěli dát svou kůži lacino a do poločasu ještě snížili - 3:2. Na počátku druhé půle zvýšil z penalty Lukáš Kukla a daroval své narozené dcerce gól - 4:2. Když Lukáš Bucala zvýšil na 5:2, zdálo se být rozhodnuto. Hosté ale využili další naší "ospalosti" a snížili na konečných 5:3. Zápas jsme i přes ne úplně dokonalou koncentrovanost a připravenost podat nejlepší výkon dovedli do vítězného konce, soupeř na nás i přes již zmiňovaný spánkový deficit kvalitativně neměl :-)