neděle 30. srpna 2020, výkop 17.00 hodin

Kondrac B - Libež

1 : 5     ( 1 : 4 )

rozhodčí: František Fillip

góly:  3x Filip Jeništa (36´, 38´ a 68´), Jan Pavouček (11´), Ondřej Novák (17´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - Filip Šmíd, Jan Pavouček, Yaroslav Boichuk, Martin Čičatka - Jakub Müller (70´ Matěj Helikar), Lukáš Kukla, Miloš Janák, Petr Vavro - Filip Jeništa, Ondřej Novák

V Kondraci se hrají těžké zápasy, nejinak jsme to očekávali i nyní. Nažhavených domácích o kondracké pouti byla plná lavička, naproti tomu na té naší je dlouhodobě více funkcionářů než hráčů :-) Rozhoduje ale kvalita na hřišti a tam to v tomto zápase bylo jednoznačné. Úvodní oťukávačku rozsekl "Pavi" Pavouček střelou alá Messi, kdy z trestného kopu vymetl pavouky z růžku domácí svatyně - 0:1. Kanibal - pavouky vymetl Pavouček :-) Na rozdíl dvou branek zvýšil buldok Ondra Novák. Domácí snížili z penalty, ale herně byli pozadu minimálně o stupeň. Gól na 1:3 padl po ukázkové kombinaci tria Lukáš Kukla - Filip Šmíd - Filip Jeništa. Filip o pár minut poté zvýšil na poločasových 1:4, nutno dodat, že naprosto zasloužených. Druhý poločas jsme v klidu hráli to, co jsme si o přestávce řekli a co jsme potřebovali. Nadále jsme drželi míč, dobře kombinovali a hlavně domácí nepouštěli téměř do žádné šance. Naopak jsme ještě jednou udeřili, když Filip Jeništa dotáhl svůj hattrick a bůr v kondracké síti byl na světě.