rozhodčí: Jiří Malý

góly:  Mykola Brynziuk (58´), Marek Janák (60´), Martin Čičatka (90´)

ŽK:  Yaroslav Boichuk (61´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Miloš Janák, Michal Kupsa, Marek Janák - Jakub Müller, Mykola Brynziuk, Lukáš Kukla, Yaroslav Boichuk - Jaroslav Gabriel, Martin Čičatka

Po špatném výkonu a zaslouženém debaklu s favorizovanými Bílkovicemi jsme zavítali na hřiště prvního celku tabulky, do Popovic. Bohužel rozsáhlá marodka pustila do zápasu pouze torzo týmu, jedenáct statečných, navíc ne všichni byli zdravotně zcela v pořádku. Na těžším terénu nebyl rozdíl v postavení celků v tabulce patrný, hra byla vyrovnaná. Domácí se snažili více kombinovat, ovšem bez větších brankových příležitostí. Naproti tomu jsme my podnikali nebezpečné protiútoky, ale také bez finální koncovky. Dá se říci, že první nebezpečnější ohrožení naší branky skončilo gólem. Naše klasika přišla kolem poločasové přestávky. Když jsme se už viděli v kabinách, po standartní situaci domácí zvýšili na 2:0!! No a nástup do druhého poločasu byl přímo hororový. Za 5 minut jsme inkasovali další dva góly a v tu dobu zaváněl další náš debakl. Nepoložili jsme se, nýbrž se snažili s hrozivým výsledkem něco udělat. Kupodivu jsme začali domácí přehrávat, byli aktivnější a také nebezpečnější. Odměnou nám byly dva rychlé góly Mykolou Brynziukem a Markem Janákem. Vytvořili jsme si i další šance, ale ty neproměnili a začali nám ubývat síly. Naši slabší 10ti minutovku domácí potrestali dalšími 2 góly a tím o osudu utkání rozhodli. V samém závěru ještě mazáckou technickou střelou skóroval Martin Čičatka.