neděle 22. září 2019, výkop 16.30 hodin

Kondrac B - Libež

2 : 4     ( 0 : 3 )

rozhodčí: František Fillip

góly:  Michal Kupsa (29´), Mykola Brynziuk (31´), Filip Jeništa (38´), Miloš Janák (48´)

ŽK:  David Kněžík (4´), Matěj Helikar (63´), Michal Kupsa (90´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Jan Pavouček, Miloš Janák, Oleksandr Tsitsilin (70´ Marek Janák) - Jakub Müller, Mykola Brynziuk, Michal Kupsa, Matěj Helikar - Filip Jeništa (80´ Yaroslav Boichuk), Lukáš Bucala

Zápasy v Kondraci nejsou nikdy lehké, nejinak tomu nebylo ani dnes. Úvodní čtvrthodinku byl lepší soupeř, ale z mírné převahy nevytěžil nic víc než dvě velké šance, které s přehledem pokryl Jarda Gabriel, a náznaky šancí, které odvrátila obrana. Postupně jsme se více osmělovali a dostávali se do zakončení. Na rozdíl od domácích jsme ale byli úspěšní v proměňování šancí a tak jsme po poločase vedli 0:3. Postupně se prosadili důrazný Michal Kupsa, krásnou střelou se opět připomněl Kolja Brynziuk a samostatný únik parádně vyřešil Filip Jeništa. Ještě lepší pohled na světelnou tabuli byl po 50ti minutách, když po rohovém kopu míč hlavou pověsil do šibenice Miloš Janák, a svítilo skóre 0:4!! Po hodině hry jsme si vybrali jedinou slabší chvilku v zápase, a během 2 minut inkasovali 2 góly. Ani tato nepříjemnost nás však nezastavila a ve zbytku zápasu jsme velkou vůlí po vítězství a nasazením zápas dotáhli do vítězného konce. Závěr utkání se nesl v nervóznějším duchu, ale to je v Kondraci takto vždy, na to si už zvykáme :-)