sobota 14. září 2019, výkop 16.30 hodin

Libež - Bl.Načeradec

5 : 3     ( 4 : 0 )

rozhodčí: Petr Konvička

góly:  2x Lukáš Bucala (3´z pen. a 70´), 2x Jakub Jeništa (21´ a 31´), Ondřej Novák (28´)

ŽK:  Miloš Janák (47´), Tomáš Šimon (57´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Miloš Janák, Tomáš Šimon, Oleksandr Tsitsilin (46´ Martin Čičatka) - Mykola Brynziuk, Lukáš Kukla, Michal Kupsa (75´ Marek Janák), Lukáš Bucala (80´ Matěj Helikar) - Jakub Jeništa, Ondřej Novák

3 zápasy, 0 bodů, situace začala nabývati na dramatičnosti. Soupeř, Blaník Načeradec, 1 bod. Šlo tedy o duel posledního s předposledním. K zápasu jsem přistoupili se vší vážností a od první minuty se do soupeře řádně zakousli. Už ve 3. minutě byl ve vápně faulován Jakub Jeništa a Lukáš Bucala penaltu proměnil - 1:0!! Měli jsme drtivou převahu a hostující obranu dostali pod obrovský tlak, který se ještě zvýšil po čtvrt hodině, když byl v samostatném úniku faulován Lukáš Kukla a nemohlo následovat nic jiného než-li vyloučení načeradeckého obránce. První poločas jsme jednoznačně dominovali a další branky přidali Kuba Jeništa, který zavěsil dokonce dvakrát, a Ondra Novák hrající netradičně v útoku. Poločasové skóre tedy 4:0, navíc hosté oslabeni o jednoho hráče. Nic nenaznačovalo drama v dalším průběhu. Opak byl pravdou, hostům jsme darovali rychlé snížení na 4:2. Lukáš Bucala ještě opět zvýšil na rozdíl 3 branek, ale v samém závěru hosté ještě stihli zkorigovat na 5:3!! Druhý poločas tolik fotbalové krásy nanabídl, nepochopitelně jsme přestali hrát a kupili chyby. Body jsme si ale v tomto výborně rozehraném zápase vzít nenechali a poprvé v sezóně si společně s našimi fanoušky mohli zakřičet vítězný pokřik.