rozhodčí: Jiří Malý

góly:  Lukáš Kukla (14´), Jiří Kováč (17´), Miloš Janák (83´)

ŽK:  Ondřej Novák (68´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Miloš Janák, Ondřej Novák, Oleksandr Tsitsilin - Mykola Brynziuk, Lukáš Kukla, Jiří Kováč, Matěj Helikar (80´ Jakub Müller) - Filip Jeništa, Jaroslav Gabriel

Po nezdarech v úvodních 2 kolech jsme potřebovali už zabrat a v Kamberku minimálně bodovat. Do sestavy se navíc vrátil snajpr Kolja. Od první minuty jsme hráli s chutí a na rozdíl od předchozích zápasů dobře kombinovali. Odměnou nám po zásluze byly dva vstřelené góly Lukášem Kuklou a Jirkou Kováčem. Další možnosti jsme však neproměnili a přišel, v té době ještě drobný zádrhel, když kamberští snížili. Inkasovaný gól nám vítr z plachet nevzal a nadále jsme ostřelovali domácí svatyni, avšak bez gólového efektu. Hůř se nám šlo posléze do kabin, neboť jsme těsně před přestávkou inkasovali po nedůrazu v obraně vyrovnávací branku. Nástup do druhého poločasu jsme měli, nebo spíše mohli, mít famózní. Jarda Gabriel po chybě domácí obrany dostal příležitost zakončovat téměř do prázdné branky, nastřelil ale tyč. O chvíli později měl "tutovku" Kolja, když po dobré kombinaci postupoval sám na branku, ale minul. A když kamberští přežili i další naše velké šance, udeřilo z brejkové situace na straně druhé a skóre se otočilo v jejich prospěch - 3:2. Vrhli jsme všechny síly do útoku a Miloš Janák střelou z poza vápna vyrovnal. To však nebyl konec, cítili jsme šanci a chtěli 3 body. Nezískali jsme však ani jeden, neboť jsme v samém závěru inkasovali čtvrtou branku a v zápase, kde jsme byli jednoznačně lepším týmem a vedli 0:2 nakonec opět prohráli.