rozhodčí: Karel Černý

gól:  Miloš Janák (12´)

ŽK:  Filip Jeništa (45´), Miloš Janák (69´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Oleksandr Tsitsilin, Anatolii Korsun, Jan Pavouček - Marek Janák, Miloš Janák, Michal Kupsa (60´ Martin Čičatka), Matěj Helikar - Filip Jeništa, Jakub Müller

Čím víc se blíží závěr sezóny, tím víc máme absencí. Do Miřetic jsme jeli opět pouze ve 12 hráčích, premiérově již bez Koljy. Ve velkém horku jsme začali aktivně a v úvodu byli nebezpečnějším týmem. Některé šance se ještě neujaly, ale pak Milda Janák bodlem zpoza šestnáctky vymet pavouky z domácí svatyně - 0:1!! Domácí obrana překvapivě dosti chybovala, ovšem my jsme chyb nedokázali využít. Miřetičtí byli na malém hřišti také nebezpeční, zejména po standartních situacích. Několikráte nás podržel s přehledem chytající Jarda Gabriel, ale v závěru poločasu byl i on krátký a bylo vyrovnáno. Druhý poločas aktivita obou týmu i vlivem počasí ještě více polevila. Přesto bylo k vidění několik zajímavých momentů na obou stranách. Větší šance jsme měli asi my, nastřelili jsme tyčku, Martin Čičatka sám před prázdnou brankou podklouzl na hřibu, který vyrostl rychleji než on utíká... :-) :-) Závěr ale patřil domácím, kteří dvakrát větším důrazem skórovali a převrátili misku vah na svojí stranu.