rozhodčí: Jiří Malý

góly:  2x Mykola Brynziuk (43´ a 88´), Matěj Helikar (53´)

ŽK:  Michal Kupsa (35´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Miloš Janák, Anatolii Korsun, Jan Pavouček - Lukáš Bucala, Jaroslav Gabriel, Jiří Kováč (75´ Marek Janák), Matěj Helikar (55´ Jakub Müller) - Michal Kupsa (85´ Martin Čičatka), Mykola Brynziuk

Zápasy s Tichonicemi jsou vždy plné emocí, nejinak tomu bylo i nyní v Tichonicích na šikmém poli, protože hřiště tento plac připomíná možná jen z letadla. Bylo předem jasné, že veškerá snaha o kombinační hru je tabu, že se bude hlavně bojovat. První poločas jsme hráli proti kopci a pochopitelně že bylo rušno před naší brankou. Zhruba po půlhodině domácí dostali možnost pokutového kopu, ale Milan Urban domácího kapitána vychytal. Chvíli nato ale už domácí vedli, když se prosadili po důrazu možná až za hranicí pravidel - 1:0. Ještě hůř nám mohlo být po vlastním rohovém kopu, kdy jsme nezachytili rychlý kontr, ale Milan v brance čaroval. A tak nedáš-dostaneš proměnil v realitu Mykola Brynziuk těsně před odchodem do kabin. Nutno dodat, že šancí ke skórování jsme měli i tak dost, ale neproměňovali jsme je. Do druhého poločasu jsme vstoupili velkou převahou, ale prosadili jsme se snad z pěti gólovek pouze jednou - Matěj Helikar - 1:2. To nás mohlo mrzet, když domácí po rychlé akci vyrovnali. Nadále jsme se tlačili za vítězstvím a byli po zásluze odměněni, když Mykola Brynziuk vstřelil svůj dnešní druhý gól a rozjásal naše barvy - 2:3.