góly:  Mykola Brynziuk (35´)

ŽK:  Miloš Janák (76´)

ČK:  Miloš Janák (80´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík (85´ Marek Janák), Miloš Janák, Anatolii Korsun, Jan Pavouček - Lukáš Bucala, Lukáš Kukla, Jiří Kováč, Matěj Helikar - Jaroslav Gabriel (65´ Michal Kupsa), Mykola Brynziuk

Tento duel byl soubojem prozatím jediných dvou týmů, které na jaře bodovali naplno. Nesperská Lhota nepatří k našim oblíbeným soupeřům, což se vlastně v dnešním zápase opět potvrdilo. Inkasovali jsme po smolném odkopu Milana Urbana, který trefil dotírajícího protihráče a bylo to 0:1 v první minutě. Měli jsme ale celý zápas před sebou na reparát. Snažili jsme se tvořit hru, ale kombinace nám dnes povážlivě vázla. Hosté vsadili na brejkovou hru a byli v ní nebezpeční. Přes tu všechnu bídu jsme si vytvořili šance, které jsme ale nebyli schopni proměnit. Skóroval až Mykola Brynziuk povedenou střelou k tyči. Do přestávky jsme mohli otočit, ale opět jsme neproměnili. I přes všemožná poločasová varování jsme vstoupili do druhého poločasu opět nejhůř jak jsme mohli. Ve 46.minutě inkasovali branku na 1:2. Nadále jsme se snažili s výsledkem něco udělat, ale dnes nám prostě nebylo souzeno. Vrcholem našeho zmaru byla neproměněná penalta jarním gólovým fantomem Mykolou Brynziukem, červená karta Miloše Janáka a závěrečný gól na 1:3, když se na půlce srazili naši vlastní spoluhráči a hostující útočník měl tedy cestu ke gólu úplně volnou. Příště všichni lépe...