soboto 2. listopadu 2019, výkop 14.00 hodin

Libež - Tichonice

4 : 2     ( 1 : 2 )

rozhodčí: František Fillip

góly:  Lukáš Bucala (11´), Mykola Brynziuk (83´ z pen.), Ondřej Novák (84´), Miloš Janák (86´)

ŽK:  Jakub Müller (25´), Jan Pavouček (41´), Marek Janák (71´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Miloš Janák, Michal Kupsa, Matěj Helikar (65´ Yaroslav Boichuk) - Jakub Müller, Mykola Brynziuk, Jan Pavouček, Marek Janák - Lukáš Bucala, Ondřej Novák

Začátky zápasů nejsou náš šálek kávy, na světelné tabuli svítí 3. minuta a skóre 0:1!! Radosti si Tichonice neužili dlouho, neboť Lukáš Bucala v 11. minutě vyrovnal. Poté byla hra vyrovnaná, s šancemi na obou stranách. V prvním poločase byli o kousek lepší hosté, což potvrdili další brankou a do kabin šli s jednobrankovým náskokem. Druhý poločas jsme přidali,, lépe kombinovali a vytvářeli si šance. V koncovce jsme byli ale nepřesní a naopak mohli prohrávat více než o jeden gól, hosté podnikali velmi nebezpečné protiútoky. Žádný ale neproměnili a to je stálo body. Závěrečná desetiminutovka patřila nám, prokázali jsme velkou vůli a hlad po vítězství. Rychlonožka Mykola Brynziuk se prosmýkl do pokutového území, kde byl skluzem faulován a penaltu sám faulovaný hráč proměnil. Minutu nato Ondra Novák smrtící střelou nestřelou překonal potřetí hostujícího brankáře - 3:2!! To ale nebylo vše, neboť Miloš Janák přidal gólovou pečeť na zaslouženém vítězství.