rozhodčí: Miloslav Novák

góly:  2x Mykola Brynziuk (67´ a 75´), Lukáš Kukla (80´)

ŽK:  Lukáš Bucala (68´)

sestava:  Jaroslav Gabriel - David Kněžík, Miloš Janák, Michal Kupsa, Martin Čičatka - Jakub Müller (70´ Josef Vaníček), Jan Pavouček, Lukáš Kukla (85´ Yaroslav Boichuk), Lukáš Bucala - Mykola Brynziuk (80´ Matěj Helikar), Ondřej Novák

Po dvou prohrách v předchozích kolech by nás další porážka již poslala do sestupových vod. Soupeř na tom nebyl o nic lépe, přesněji řečeno o 2 body hůře, hrálo se tedy takříkajíc o 6 bodů. Od úvodní minuty jsme byli lepším týmem, zřejmě pomohl tataráček servírovaný před zápasem v kabině :-) Snažili jsme se být aktivní při hře s míčem u nohy a také při ztrátě jsme rychle dotírali na domácí borce. Postupem času jsme získávali více jistoty a byli stále nebezpečnější. V prvním poločase jsme se ještě "zastřelovali", štelovali mířidla, zkoušeli pozornost struhařovského gólmana. Předvedli jsme sice několik pohledných akcí, které jsme i zakončili střelou, ale zatím bez kýženého efektu, bez vstřeleného gólu. Ve druhém poločase jsme nepolevili na tempu a kvalitě hry a odměna se dostavila. Po hodině hry centroval Jakub Müller, domácí stoper poměrně vysoký míč podběhl, míč si na penaltě zpracoval Mykola Brynziuk a nemýlil se - 0:1!! To už struhařovští nestíhali, v útoku nebyli nebezpeční a v obraně bylo stále více okének, kterých jsme se snažili využít. Vedení zvýšil opět Mykola Brynziuk, když pohotovou ranou z hranice velkého vápna trefil těžký míč přímo do odkryté branky - 0:2!! No a když 5 minut poté Lukáš Kukla nádherně zahraným přímým kopem zvýšil na rozdíl tří branek, bylo hotovo, rozhodnuto. Z těžké struhařovské půdy vezeme zasloužené 3 body, které je nutné potvrdit ve zbývajících podzimních zápasech a tím se posunout do příjemnějších vod tabulky.