rozhodčí: Jiří Mikolášek

góly:  Filip Jeništa (41´), Jakub Jeništa (84´)

ŽK:  Lukáš Bucala (51´), David Pýcha (56´), Michal Kupsa (77´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Miloš Janák, Jaroslav Gabriel (80´ Jakub Müller), Matěj Helikar - David Pýcha (70´ Petr Polyak), Filip Jeništa, Jan Pavouček, Marek Janák (46´ Michal Kupsa) - Lukáš Bucala, Jakub Jeništa

Velké derby s nedalekým Divišovem navíc podpořené nábojem o čelo tabulky jsme začali nejhůř, jak jsme mohli. David Kněžík špatnou přihrávkou poslal hosty do brejku, Honza Pavouček na stoperu už nestihl situaci zachránit a slabší střelu nedokázal Milan Urban zkrotit - 0:1 ve druhé minutě!! Tato situace nás nepoložila, ale naopak jsme to byli my, kdo byl častěji v držení míče a vypracovávali jsme si šance. Žádnou nedotáhli ke gólovému efektu, naopak jsme po nedůrazu v obraně inkasovali další dvě branky. Jiskřičku nadějí vykřesal před přestávkou Filip Jeništa, ale do šaten jsme odcházeli opět se ztrátou 3 gólů, neboť jsme počtvrté inkasovali. Druhý poločas se i přes naší snahu s vývojem ještě něco udělat spíše dohrával. Snížili jsme po rohu Jakubem Jeništou a byl nám neuznaný zřejmě regulérní gól, což by znamenalo v tu dobu skóre 3:4, ale na to se nebudeme vymlouvat. Herně jsme v celém zápase rozhodně nepropadli, ale velké chyby v obraně nám sebrali naději na úspěch, když jsme na 4 gólech soupeře z 5ti měli velký podíl. S tolika chybami nelze bodovat žádný zápas.