sobota 6. října 2018, výkop 16.00 hodin

Libež - Kamberk

5 : 2     ( 3 : 2 )

rozhodčí: Karel Černý

góly:  2x Lukáš Bucala (4´ a 58´), Michal Kupsa (20´), David Pýcha (29´ z pen.), Matěj Helikar (82´)

ŽK:  David Pýcha (61´), Jaroslav Gabriel (78´)

sestava:  Milan Urban - Marek Janák, Miloš Janák, Anatolii Korsun, Matěj Helikar - David Pýcha, Filip Jeništa, Jan Pavouček, Jaroslav Gabriel - Lukáš Bucala, Michal Kupsa

Po předchozích zápasech, kdy jsme v prvních minutách inkasovali góly, jsme začátek tentokrát zachytili a brzy udeřili Lukášem Bucalou - 1:0!!!. Hosté však dokázali brzy vyrovnat, ale vedení nám opět vrátil Michal Kupsa - 2:1!!! Po půlhodině přišel faul na pronikajícího Jardu Gabriela a David Pýcha se z penalty nemýlil - 3:1!!! Kamberští hráči se ale nevzdávali a do poločasu po nedorozumění naší obrany snížili na rozdíl jedné branky. Druhý poločas byl ovšem plně v naší režii. Drželi jsme míč na kopačkách, byli jsme aktivní v pohybu bez míče a předváděli pohledné akce, které diváci oceňovali potleskem. Lukáš Bucala svým druhým gólem zvýšil na 4:2 a v závěrečné euforii Matěj Helikar parádní střelou zvýšil na konečných 5:2!!!