3 : 1     ( 0 : 0 )

rozhodčí: Václav Švejda

góly:  2x Matěj Helikar (70´ a 88´), Jaroslav Gabriel (69´ z penalty)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Miloš Janák, Jaroslav Gabriel, Matěj Helikar - Marek Janák (65´ Petr Polyak), Jiří Kováč, Filip Jeništa, Jan Pavouček - Jakub Müller (46´ Anatolii Korsun), David Pýcha

První poločas nebyl z naší strany dobrý, hosté nás přehrávali a my jen horko těžko drželi bezbrankový stav, několikrát se musel blýsknout Milan Urban. Naproti tomu jsme byli nebezpeční spíše z brejkových situací, ale žádnou nezakončili gólem. Po poločasovém pohovoru a změně rozestavení nastoupil vyměněný tým a naopak my byli pány na hřišti. Inkasovali jsme ale první branku, když jsme nezachytili náběh hostujícího útočníka, jenž dobře zakončil - 0:1!!! Vytvořili jsme si ale velký tlak a byli velmi nebezpeční. David Pýcha z dorážky ještě nechal vyniknout hostujícího gólmana, ale pak přišly velké chvíle Matěje Helikara. Nejdříve byl v rohu vápna zbytečně stržen hostujícím hráčem, penalta a tu bezpečně proměnil Jarda Gabriel - 1:1!!! Hned za minutu krásně odcentroval David Pýcha a Matěj přesně zakončil "pod klacek" - 2:1!!! Mohli jsme definitivně rozhodnout, ale nebyli jsme přesní v koncovce. V závěru si vzal opět slovo "muž zápasu" Matěj Helikar a z hranice vápna zakončil technicky na zadní tyč, gólman se jen ohlédl - 3:1!!!