2018/18

neděle 6. května 2018, výkop 15.00 hodin

Čechtice B - Libež

rozhodčí: Pavel Brabenec

góly:  2x Lukáš Bucala (20´ a 24´), Jiří Kováč (41´), Matěj Helikar (53´), Lukáš Kukla (79´)

sestava:  Milan Urban - David Janák, Miloš Janák, Ondřej Moravec, Martin Žirovnický - Jaroslav Gabriel, Jiří Kováč, Lukáš Kukla, Matěj Svejkovský - David Pýcha, Lukáš Bucala, průběžně střídali: Martin Čičatka, Matěj Helikar, Michal Kupsa, Petr Polyak, Libor Zikmund

Rezerva Čechtic nastoupila oslabena bez doplnění hráčů áčka. Tomu odpovídal i průběh zápasu. Hrálo se pouze na jednu branku a bylo jen otázka, na jaké cifře se skóre zastaví. Konečných 0:5 bylo ještě pro domácí úspěchem, když rozhodčí zápas s ohledem na hokejový zápas ukončil o dost dříve.