sobota 9. června 2018, výkop 17.00 hodin

Libež - Křivsoudov B

5 : 2     ( 2 : 1 )

rozhodčí: Ladislav Tinák

góly:  2x Martin Žirovnický (54´ a 70´), Michal Kupsa (23´), Lukáš Bucala (32´), Ondřej Moravec (68´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Miloš Janák, Ondřej Moravec, David Janák - Jan Pavouček, Jiří Kováč, Lukáš Kukla, Matěj Svejkovský - Martin Žirovnický, Michal Kupsa, průběžně střídali: Lukáš Bucala, Martin Čičatka, Matěj Helikar, Petr Polyak

Fakta hovořily jasně - dnešní výhra může znamenat po roce návrat do III. třídy. Jako první jsme ale inkasovali my. Po chybě na půlce hřiště jsme nazachytili rychlý brejk a prohrávali. Měli jsme ale herní převahu a ještě do poločasu zápas otočili. Ve druhém poločase jsme přidali další 3 branky, hosté v závěru jen snížili na konečných 5:2 a mohli jsme po skončení zápasu odšpuntovat první postupový šampus.