4 : 2     ( 1 : 2 )

rozhodčí: Pavel Svoboda

góly:  2x David Pýcha (1´ a 52´), Jiří Kováč (59´), Lukáš Bucala (68´)

sestava:  Libor Zikmund - David Kněžík, Pavel Čermák, Miloš Janák, David Janák - Lukáš Kukla, Jiří Kováč, Jaroslav Gabriel, Jan Pavouček - Lukáš Bucala, David Pýcha, průběžně střídali: Martin Čičatka, Tomáš Havelka, Jakub Jeništa, Michal Kupsa, Matěj Svejkovský, Martin Žirovnický

Zápas jsme začali z říše snů a hned v první minutě dal David Pýcha gól - 1:0!! Hned vzápětí jsme si vytvořili další dvě loženky, ty však neproměnili. Rychlé vedení nám ale neprospělo, neboť jsme zřejmě nabyli dojmu, že se nám nemůže nic stát a že si soupeř další góly přidá sám. Čechtičtí ale dvěmi slepenými dorážkami do prázdné brány nečekaně otočili skóre - 1:2!! Marně jsme se snažili přidat další góly, scházela nám přesnější přihrávka a nějaký nápad, překvapení. Až ve druhém poločase jsme potvrdili roli favorita, zlepšili pohyb i přihrávky a vytvořili si spoustu šancí. Proměnili jsme "jen" tři a tak jsme zaslouženě otočili nepříznivě se vyvíjející zápas a zvítězili 4:2!!