sobota 2. září 2017, výkop 17.00 hodin

Libež - Keblov

6 : 0     ( 2 : 0 )

rozhodčí: Milan Mareš - laik

góly:  2x Jaroslav Gabriel (23´ a 38´ z pen.), 2x Tomáš Havelka (53´ a 69´), Lukáš Kukla (47´), Lukáš Bucala (71´)

ŽK:  Lukáš Kukla (87´)

sestava:  Milan Urban - David Kněžík, Pavel Čermák, Ondřej Moravec, Martin Žirovnický - Matěj Helikar, Filip Jeništa, Jiří Kováč, Jan Pavouček - Jaroslav Gabriel, Martin Čičatka, průběžně střídali: Lukáš Bucala, Tomáš Havelka, David Janák, Lukáš Kukla, David Pýcha, Matěj Svejkovský

Pro tento duel se nám bohužel nepodařilo přenést výborný výkon z Křivsoudova, neboť nám dnes scházel především klid na míči. Také byly pasáže hry, kdy jsme pohybem trochu šetřili. I tak to na Keblov, který přijel od první minuty jen bránit a čekat kolik dostane gólu, stačilo. Do poločasu jsme skórovali dvakrát, když ze své slíbené 40ti gólové hranice začal ukrajovat Jarda Gabriel :-) Ve druhém poločase jsme přidali (spíš to bylo tím, že 11ti statečným hostům došli síly úplně) a navyšovaly jsme skóre až na konečných 6:0. Natěšenému domácímu publiku jsme nabídli alespoň brankové hody, když výkon byl tentokráte slabší.