rozhodčí: Josef Hocek

góly:  David Pýcha (7´ z penalty), Martin Žirovnický (11´), Lukáš Bucala (64´)

ŽK:  Lukáš Kukla (16´), Pavel Čermák (51´), David Kněžík (78´)

sestava:  Libor Zikmund - David Kněžík, Pavel Čermák, Jan Hykl, Ondřej Moravec - David Pýcha, Petr Babka, Lukáš Kukla, Martin Žirovnický (80´ Josef Svoboda) - Lukáš Bucala, Jakub Jeništa

Do důležitého boje o záchranu jsme vstoupili aktivně a na velíšské vytvořili tlak od úvodního hvizdu. V 6.minutě byl ve vápně faulován Lukáš Kukla a David Pýcha penaltu proměnil - 1:0!!! Nedlouho nato zvýšil po chybě hostující obrany Martin Žirovnický. To nás uklidnilo a hráli jsme, co jsme potřebovali. Pozorně bránili a čekali na další šanci opět udeřit. Hosté měli několik náznaků šancí, vše ale naše obrana pohotově odvracela. Inkasovali jsme až po dlouhém nákopu a sóle velíšského rychlíka - 2:1!!!. Při odchodu do kabin neudržel nervy na uzdě hostující hráč a oslabil tak svůj tým vyloučením. Ve druhém poločase jsme zvýšili vedení, když dobrou kombinaci zakončil Lukáš Bucala - 3:1!!! Závěr jsme si sami zbytečně zdramatizovali, když jsme neuhlídali ojedinělou šanci velíšských a inkasovali ze standartky. To bylo naštěstí již v samém závěru utkání a hostům nezbyl na vyrovnání čas ani síly.